| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Size | 120×60 cm |
| Thickness | 8 mm |
| Supplier | Intercerama |
| Collection | Marble |
| Material | Porcelain stoneware |
| Area of application | Wall and floor tiles |
| Area of use | Kitchen, Universal, Bath, Living area |
| Tile abrasion | Group 2 |
| Color | Dark brown |
| Surface | Polished |
| Frost-resistant | Yes |
| Quantity per package | 2 |
| Slip resistance | – |
| In stock |
Out of stock
Night Light Wall and floor tiles
Auf Lager: 0 m²
Original price was: € 39,00.€ 34,99/m²Current price is: € 34,99.
Out stock
Name: Night Light Wall and floor tiles
Collection: Marble
Material: Porcelain stoneware
Size: 120×60 cm
Thickness: 8 mm
Color: Dark brown
Surface: Polished
Tile abrasion: Group 2
















