| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Size | 120×60 cm |
| Thickness | 8 mm |
| Supplier | ATEM |
| Collection | Travertine |
| Material | Porcelain stoneware |
| Area of application | Wall and floor tiles |
| Area of use | Kitchen, Universal, Bath, Living area |
| Tile abrasion | Group 4 |
| Color | Beige |
| Surface | Polished |
| Frost-resistant | Yes |
| Quantity per package | 2 |
| Slip resistance | – |
Out of stock
Praia Crema Polished Wall and floor tiles
Auf Lager: 0 m²
Original price was: € 29,90.€ 20,85/m²Current price is: € 20,85.
Out stock
Name: Praia Crema Polished Wall and floor tiles
Collection: Travertine
Material: Porcelain stoneware
Size: 120×60 cm
Thickness: 8 mm
Color: Beige
Surface: Polished
Tile abrasion: Group 4




















