| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Size | 60×60 cm |
| Thickness | 20 mm |
| Supplier | ATEM |
| Collection | Porcelain Pavers |
| Material | Porcelain stoneware |
| Area of application | Terrace and floor tiles |
| Area of use | Outdoor, Balconies, Loggias, Terraces |
| Tile abrasion | Group 4 |
| Color | Gray |
| Surface | Frosted |
| Frost-resistant | Yes |
| Quantity per package | 2 |
| Slip resistance | R10 |
Out of stock
Beton Grey Terrace tiles
Auf Lager: 0 m²
Original price was: € 34,90.€ 26,95/m²Current price is: € 26,95.
Out stock
Name: Beton Grey Terrace tiles
Collection: Porcelain Pavers
Material: Porcelain stoneware
Size: 60×60 cm
Thickness: 20 mm
Color: Gray
Surface: Frosted
Tile abrasion: Group 4












