| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Size | 120×60 cm |
| Thickness | 8 mm |
| Supplier | Intercerama |
| Collection | Natural Stone |
| Material | Porcelain stoneware |
| Area of application | Wall and floor & facade tiles |
| Area of use | Universal |
| Tile abrasion | Group 3 |
| Color | Light grey |
| Surface | Frosted |
| Frost-resistant | Yes |
| Quantity per package | 2 |
| Slip resistance | R10 |
| In stock |
Out of stock
Reliable Grey Light Wall and floor tiles
Auf Lager: 0 m²
Original price was: € 31,40.€ 23,10/m²Current price is: € 23,10.
Out stock
Name: Reliable Grey Light Wall and floor tiles
Collection: Natural Stone
Material: Porcelain stoneware
Size: 120×60 cm
Thickness: 8 mm
Color: Light grey
Surface: Frosted
Tile abrasion: Group 3
















