| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Size | 120×60 cm |
| Thickness | 8 mm |
| Supplier | Intercerama |
| Collection | Marble |
| Material | Porcelain stoneware |
| Area of application | Wall & floor tiles & decorative tiles |
| Area of use | Universal |
| Tile abrasion | Group 2 |
| Color | Beige |
| Surface | Polished |
| Frost-resistant | No |
| Quantity per package | 2 |
| Slip resistance | – |
| In stock |
Out of stock
Allure Beige Wall and Floor tiles
Auf Lager: 0 m²
Original price was: € 39,00.€ 29,90/m²Current price is: € 29,90.
Out stock
Name: Allure Beige Wall and Floor tiles
Collection: Marble
Material: Porcelain stoneware
Size: 120×60 cm
Thickness: 8 mm
Color: Beige
Surface: Polished
Tile abrasion: Group 2


















